MANESOL OLD CITY BOSPHORUS
Huzurlu bir sabaha uyanmak, muhteşem Boğaz Manzarası eşliğinde kahvaltı yapmak istemez misiniz? Ya da boğaza karşı kahvenizi yudumlamak? Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetleri tadarken, otelimizi çevreleyen; tarihi merkezler, restoranlar, eğlence merkezleri sizi İstanbul’un keşfedilmemiş merkezlerine davet ediyor. Boğazı tam karşıdan gören muhteşem manzaralı odalarında, günün yorgunluğunu atarken huzur dolu zamanlar geçirmeniz için muhteşem mimarisiyle Manesol Old City Bosphorus; 27'si şehir manzaralı , 28 eşsiz boğaz manzaralı olmak üzere toplam 55 oda ile tarihin tam ortasındaki merkeziyle misafirlerini bekliyor...
HOTEL

CHECK IN
CHECK OUT
ALDUTS

FIRSATLAR
Manesol Hotelleri, gerçek bir İstanbul deneyimi yaşamanız veya Fuar çalışmalarınızı konforla gerçekleştirmeniz için en uygun bütçelerle size fırsatlar sunuyor.

MANESOL OLD CITY BOSPHORUS RESTORANT
İstanbul’un en güzel yerine konumlanmış otelimizin restoranında eşsiz Türk yemeklerinin tadını çıkartın! Manesol Old City Bosphorus; sizleri alternatifli menü seçenekleriyle tadına doyamayacağınız bir Türk Mutfağı lezzetine çağırıyor.


Room Service Menüsü
Restoran Menüsü
Kahvaltı Menüsü
Makarna Menüsü
INSTAGRAM
TWITTER